odpowiednie leczenie następstw
Gdy temperatura gwałtownie rośnie, zaczyna się wczesne lato. Teraz coraz więcej osób planuje wakacje letnie, a kiedy sezon wakacyjny nadchodzi na dobre, to wypadki drogowe, na które trzeba zwracać uwagę. Jednak wypadki nie pojawiają się bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny. Jeśli zdarzy się taki wypadek, ważne jest, aby się z nim uporać, […]

Gdy temperatura gwałtownie rośnie, zaczyna się wczesne lato. Teraz coraz więcej osób planuje wakacje letnie, a kiedy sezon wakacyjny nadchodzi na dobre, to wypadki drogowe, na które trzeba zwracać uwagę.

Jednak wypadki nie pojawiają się bez względu na to, jak bardzo jesteś ostrożny. Jeśli zdarzy się taki wypadek, ważne jest, aby się z nim uporać, ale lepiej zwrócić baczną uwagę nawet na najmniejsze objawy w swoim ciele i poddać się leczeniu.

W związku z tym dyrektor Kim Bae-su z kliniki orientalnej Ilsan Pung-dong Shin-Yul powiedział: „Po wypadku drogowym pojawiają się różne objawy, takie jak drętwienie rąk i stóp, ból pleców i sztywność pleców, a także zaburzenia psychiczne. problemy, takie jak zaburzenia trawienia, szum w uszach, zapalenie żołądka i jelit i depresja. Może to nie nastąpić natychmiast po wypadku, ale może nastąpić kilka dni lub miesięcy później. Dlatego nawet jeśli nie ma konkretnych objawów, lepiej udać się do szpitala i poddać się badaniu.”

Kontynuował: „Przyczyną następstw wypadku drogowego jest„ eohyeol ”. Kiedy nasze ciało zostaje dotknięte przez wypadek samochodowy, mikronaczynia pękają w tym obszarze, powodując krwawienie. Jeśli krew generowana w tym czasie nie jest odpowiednio wchłaniana, pojawia się eohyeol. Eohyeol to stan, w którym krew nie krąży prawidłowo i jest zbita w jednym miejscu. Te eohyeol krążą po całym ciele, w tym w klatce piersiowej, sercu i mózgu, powodując różne objawy”.

Wyjaśnił, że ważne jest usuwanie eohyeolu w celu leczenia następstw wypadku drogowego. Według kliniki medycyny orientalnej w tym celu medycyna orientalna jest skuteczna w usuwaniu stagnacji i łagodzeniu zesztywnień mięśni, wraz z zastrzykami akupunktury leczniczej w celu krążenia płynu mózgowo-rdzeniowego, moxiterapii, akupunktury elektrycznej, bańki i terapii chuna, jeśli to konieczne, w zależności od indywidualny. W takim przypadku lepszy efekt leczenia można uzyskać tylko wtedy, gdy receptę na lek ziołowy można dostosować, dodając lub odejmując leki zgodnie z objawami pacjenta. W ciężkich przypadkach może być konieczne bardziej intensywne leczenie, takie jak hospitalizacja po wypadku drogowym.

Eohyeol odnosi się do skrzepu krwi, który gromadzi się w organizmie po wystąpieniu wewnętrznego krwawienia w wyniku wstrząsu zewnętrznego, takiego jak wypadek drogowy. Według medycyny orientalnej krew nie krąży normalnie, a zastała krew krąży po ciele i powoduje ból” – powiedział.

Kontynuował: „Aby kontrolować eohyeol, najpierw należy przepisać lekarstwo ziołowe, które odpowiada 강남안마 konstytucji danej osoby. Następnie można przeprowadzić akupunkturę lub terapię chuna, dodając akupunkturę do przyczyny bólu. przypadku terapii chuna, gdy wypadek samochodowy był poważnie wygięty, to jest dobrze znane jako sposób skorygowania ciało.”

Dodatkowo chuna terapia to metoda, w której doświadczony orientalny lekarz odnajduje mięśnie i więzadła i wykorzystuje swoje dłonie lub części ciała do skutecznego pobudzenia lub delikatnego ich uwolnienia. Pomaga korygować kształt i funkcję całego kręgosłupa od szyi. do miednicy. posiada charakterystyczny dla zapewnienia właściwego stymulacji punkty akupunktury, uwalniając zaglomerowane tkanek miękkich, co umożliwia normalną cyrkulację Qi krwi i zmniejszenie bólu „.

Dyrektor Park Sang-dong powiedział: „Jeśli następstwa wypadku drogowego są poważne, zaleca się również hospitalizację. Hospitalizowane kliniki orientalne zapewniają indywidualne leczenie każdego objawu poprzez stałe monitorowanie, a Ty możesz otrzymać leczenie dietetyczne i ruchowe dostosowane do Twojej indywidualnej konstytucji i warunek.”dodał

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다